| inzis92 a întrebat:

Se va termina procesul de divort la urmatorul termen?
acestea sunt terminarile de sedinta si mai urmeaza una. este posibil sa fie ultima?
06.06.2011 Încheiere de şedinţă - nr. 3

PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Admite pentru reclamant proba cu înscrisuri, proba testimoniala cu un martor si proba cu ancheta sociala. Admite pentru parata proba cu înscrisuri, proba testimonială cu doi martori si proba cu relaţii de la D. G. A. S. P. Argeş. Respinge proba cu relaţii solicitată de reclamantă de la Secţia nr. 1 Politie. Pune in vedere părţilor sa se prezinte cu martori necitati pentru audiere, aşa cum s-au obligat sub sancţiunea decăderii din probă. Pune in vedere părţilor sa depună la dosarul cauzei adeverinţe privind veniturile nete realizate pe ultimele 6 luni. Emite adresa ca Primăria Mun. Pitesti in vederea efectuării anchetei sociale la domiciliul părţilor. Emite adresă către D. G. A. S. P. Argeş pentru a comunica modul de soluţionare al sesizării înregistrată sub nr.11984/31.05.2011. Amână judecarea cauzei la 05.09.2011. Cu apel odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 06 Iunie 2011

02.05.2011 Încheiere de şedinţă - nr. 2

PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Admite cererea formulată de reclamant de acordare a unui nou termen de judecată pentru a lua cunoştinţa de conţinutul întâmpinării si cererii reconvenţionale Amână judecarea cauzei la 06.06.2011. Cu apel odată cu fondul c uzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 02 Mai 2011

14.03.2011 Încheiere de şedinţă - nr. 1

PENTRU ACESTE MOTIVE, ÎN NUMELE LEGII DISPUNE Admite cererea paratei de acordare a unui nou termen de judecată în vederea angajării unui apărător. Se citează parata la adresa precizată la fila 10 din dosarul cauzei, respectiv Pitesti, str.Doctor Carol Davila, bl.- EC, sc. A, et.1, ap.13,jud.Argeş. Amână judecarea cauzei la02.05.2011. Cu apel odată cu fondul cauzei. Pronunţată în şedinţa publică de la 14 Martie 2011

dau funda.

Justiţie Argeş • Contact

Folosirea acestui website implică faptul ca aţi luat la cuno

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de faptul daca primaria va depune anchetele sociale si daca DGASP va comunica relatiile solicitate. Daca vor fi depuse acestea, precum si adeverintele de salariu, atunci se va putea termina, chiar si fara audierea martorilor, dar numai daca judecatorul va considera ca exista probe suficiente si relevante pentru pronuntarea unei solutii. In caz contrar cauza va fi amanata. Numai bine!