| Sportacus123 a întrebat:

Ce se poate întâmpla dacă pun mâna pe fund unei femei în supermarket? Eu cred că în cel mai rău caz sunt rugat să plec.
E doar o curiozitate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate intampla sa fii amendat, de la 200 lei la 1.000 lei, in baza L.61/1991.

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta in cel mai fericit caz. In alte cazuri iti poti lua o palmă sau un șut in dos. Poate chema si Politia, pentru hartuire sexuală.

| minrest a răspuns:

Depinde cine te vede. Daca te vad eu, te atac prin surpridere, caci si tu tot prin surpridere ai abuzat persoana respectiva. Vreau sa zic, nu e momentul pentru sportivitate. Daca e insotita, mergi la spital.

| johnnny123 a răspuns:

Acum două zile ziceai că ți se pare scârbos să săruți o fată, și că dacă ai avea o prietenă nu ai săruta-o și nu ai face sex cu ea.

Acum vrei să pui mâna pe fund femeilor la supermarket. În două zile te-ai transformat dintr-un om care urăște contactul fizic în hărțuitor sexual.

Tu ori ești extrem de confuz, ori ești un troll obosit.

| minrest a răspuns (pentru johnnny123):

Asa sunt impotentii. Nu ar saruta o fata, ca oricum nu poate merge mai departe, dar ar pipai o femeie cu forta, ca pentru asta nu are nevoie de erectie.

| gabicoo a răspuns:

Te alegi cu o omletă.
Din două ouă. Ale tale.winking

| Hyperion7 a răspuns:

Poți fi denunțat la poliție pe motivul hărțuirii sexuale sau poți să iei una la tibie, de nu-ți mai trebuie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia îți va da cu poșeta sau plasa în cap happy.

| Ilovedinero a răspuns:

Eu cred ca ori iti iei un picior de rămai impotent pe viata, ori se lasa cu bataie ori te trezesti cu vreo 15 inși care te cauta sa te bata

| RaduRobertRO a răspuns:

Cam acelasi lucru care s-ar intampla daca un tip ti-ar pune tie mana in fata. sa vada daca ai 2 sau 3 oo happy Daca femeia e cu sotul, iubitul, ar trebui sa te rogi sa nu fie sportiv. In rest se numeste hartuire sexuală si se pedepseste conform legii.

| laudima22 a răspuns:

Depinde de fund. dar eu zic că nu e nimic anormal în asta.

| suntserios a răspuns (pentru laudima22):

Nu e nimic anormal in a hărțui sexual o femeie în spațiul public? Cât de tâmpiți puteți fi unii chiar și scriind la mișto așa ceva...

| Koria8219 a răspuns (pentru laudima22):

Da? Sa presupunem ca esti casatorit (desi la fata ta... nu te ia nimeni) iar pe nevasta-ta o mangaie pe fund 2-3 barbati intr-un magazin. E normal, nu?

| laudima22 a răspuns (pentru Koria8219):

Măcar eu am o poză unde mă arăt, in schimb tu nu ai nimic. dar dai cu răutăți aiurea, fain?

| Koria8219 a răspuns (pentru laudima22):

Daca aveam fata mergeam cu spatele.

| johnnny123 a răspuns (pentru laudima22):

Ai venit acum de la Conferința Internațională a Hărțuitorilor și Violatorilor, sau cum de nu ți se pare nimic anormal în a agresa o femeie?

| laudima22 a răspuns (pentru johnnny123):

În ai da o palma peste fund nu înseamnă că o agresezi, asta doar o excită, și + pe tine de altfel te va excita. Să fim serioși și sinceri?‍♂️?

| johnnny123 a răspuns (pentru laudima22):

"În ai da o palma peste fund nu înseamnă că o agresezi"

A da o palmă peste fund unei femei care nu ți-a solicitat să-i dai o palmă peste fund este o formă de hărțuire și agresiune.

"asta doar o excită"

Cine ești tu să stabilești ce anume o excită pe o femeie pe care nu o cunoști? Chiar crezi că toate femeile de pe planetă se excită atunci când primesc o palmă la fund, indiferent de context și indiferent de cine este cel care le dă palma la fund?

Ăsta este exact genul de "justificare" pe care o folosesc violatorii. Nu spun că ești un violator, spun doar că ai același mod de a privi lucrurile.

| minrest a răspuns (pentru laudima22):

Hartuire sexuala. Nimic anormal in asta zici? La tine in familie, vrei sa spui.

| minrest a răspuns (pentru laudima22):

Ai o poza, dar mai da niste elemente daca vrei sa poti fi gasit. Tu vorbesti ma de rautati, cand tie ti se pare normal sa smulgi cu forta o gratificatie sexuala de la o femeie?

| minrest a răspuns (pentru laudima22):

Nu, nu o excita, femeile nu se excita asa usor; se simte agresata. Nu e vorba de a da o palma peste fund, ci de a ii simti fundul ca sa se excite el. Sigur, mama ta se excita de 20 de ori pana ajungea acasa, de la fiecare libidinos care o hartuia, dar sa nu generalizam.

| Koria8219 a răspuns:

Amenda sau putina puscarie.