| anonim_4396 a întrebat:

Ce spune cineva, dupa ce a fost intrebat despre un "daca". Pentru ca sa iti imaginezi chestii doar asa pentru ca poti si sa ceri reactii nu e foarte greu.

https://www.digi24.ro/......ba-1360163

Inteleg sensul vanturarii unor astfel de scenarii in SUA, unde nu strica sa mai agiti putin oamenii, in conditiile in care majoritatea celor care spun ca vor vota cu Biden, o vor face pentru ca nu il plac pe Trump.
https://www.forbes.com/......not-trump/

Dar ce rost credeti ca are la noi un astfel de articol? Si ce parere aveti despre felul in care raporteaza Digi24 tot ce tine de viitoarele alegeri din SUA si de cei doi candidati?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca mai exista site de stiri in lumea asta cate sa nu aiba titluri de cancan. Asta atrage

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Alegerile sunt despre 2 persoane. Cancanarelile de pe Digi24 care privesc alegerile si care au continuat dupa ce am pus eu intrebarea sunt doar despre candidatul republican. Nimic care l-ar face pe Biden sa arate rau, desi ar fi foarte multe de scris despre el si nici n-ar fi nevoie sa apeleze la imaginatie.

Dar uite cui ii spun eu despre atitudinea partinitoare a mediei in defavoarea lui Trump...