| anonim_4396 a întrebat:

Https://www.digi24.ro/......ei-1349571

Interesanta poza articolului.
De ce credeti ca site-ul Digi24 nu are stiri si despre ce spune celalalt candidat la presedintie?

"Catolicul devotat", Joe Biden, care in urma cu cateva saptamani se referea la Dumnezeu cu "the thing".

Sunt foarte multe de scris despre el. Declinul capacitatilor lui mintale e evident de fiecare data cand are ocazia sa vorbeasca liber.

I se intampla des sa uite unde se afla.
Acum cateva zile intreba un jurnalist negru daca e narcoman, si nu e singura zicere recenta despre negrii care de unii ar putea fi foarte usor interpretata ca fiind rasista.
Cand se intalnea cu alegatorii, avea obiceiul de a-i insulta pe cei care ii puneau intrebari care nu ii placeau.
In urma cu ceva timp vorbea despre cum arata parul sau de pe picioare in lumina soarelui si despre cat de mult ii plac copiii mici care ii topaie in poala.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si bolnav cu capul si tot mai bun decat bufonul de Trump

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Tu nu te saturi niciodata sa nu stii despre ce vorbesti?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, am inteles, esti fan Trump. Altceva?

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Stiu ca asta ai inteles, desi ti-am tot spus ca nu sunt fan Trump.
Se intampla asa pentru ca tu esti un omulet foarte prost.

| AC4S4 a răspuns:

Digi24 in general da stiri favorabile Partidului Democrat din SUA. Se straduieste partidul, se straduieste UE, pana si televiziunile romanesti se straduiesc sa faca tot ce pot ca agenda stangista sa fie propagata din nou in SUA.
Dar, cam degeaba. Joe Biden nu va castiga. De ceva timp, votantii PD din SUA au nevoie de o figura tot mai puternica care sa fie in tema cu motivul minoritarului discriminat. De exemplu, in 2008 a fost Obama (motivul culorii pielii). In 2016 a fost Clinton (motivul femeii). Spuneti-mi ca Joe Biden e ori, de fapt, femeie, ori are vreo deviatie (homosexualitate sau ceva). Altfel, nu prea vad cum ar avea sanse.

Anul acesta asistam la o confruntare electorala in care aproape toata mass-media, persoanele de influenta declara aproape deschis ca sunt simpatizanti PD. Nu conteaza cine candideaza, noi votam. Dar, vedeti, totul are si o limita, ca n-a reusit Dancila sa scoata tot electoratul PSD la vot. Asa nu va reusi nici Biden sa scoata electoratul PD.