| shippuden a întrebat:

Ce spuneti pleaca basescu sau nu?

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Unde sa plece ma, ca-i inca tinar? De la Cotroceni? Pai n-ai auzit ma ca astia n-au asteptat demiterea pe deplin ci s-au grabit sa-i ia locul si acolo.E ca si cum cineva te da in judecata pentru o datorie pentru care ai girat cu casa dar nu mai asteapta nici un ordin judecatoresc, vine si te da afara abuziv cind stie deja ca ordinul ala hotaraste.Chiar nu se vede de acolo?

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu pleacă!

| MMihai a răspuns:

Mizeria Băsescu, se va întoarce la Cotroceni, că la referendum se vor prezenta mai puțin de 7 milioane, și din cauza pragului ar trebui să se prezinte 10 milioane.

| WR104 a răspuns:

Pleaca si vine voievodul Dan Diaconescu.
Va pup pe suflet.

| WR104 a răspuns:

Poporul roman seamana cu G Becali.
Lasa-ti omu' sa-si termine mandatu' ca si urmatorii va vor fura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E deja plecat, prin turneu, cu prostia aia de flacără.

De plecat, nu ştiu dacă va pleca. Totul ţine de USL, pentru că la vot nu se vor prezenta 9 milioane de români.

| krevlin a răspuns:

Nu pleaca,winking va ramane

| krevlin a răspuns:

Nu, nu pleaca,