Întrebare recomandată | FIXPL4 a întrebat:

Ce documente sunt necesare pentru a ma inscrie in programul casa verde fotovoltaice si unde trebuie sa le depun pentru a ma inscrie?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Schimba ti numele de la profil nu i ti este rusine? fix pul(@)

| Mirel4412 a răspuns:

Din cate stiu de anul trecut nimeni nu a primit bani pentru proiectul asta. Poate gresesc, dar asa am citit undeva, ca toti oamenii si-au pierdut timpul degeaba cu dosarele.

| FIXPL4 explică (pentru Mirel4412):

Idk bro, worth trying it, stii ce zic? daca iese bine, daca nu, aia e, buget am

| Mirel4412 a răspuns (pentru FIXPL4):

Te duci pe site unde se fac astea, si iti spune exact ce trebuie sa faci. Tu vrei ceva si nu stii ce trebuie sa faci, nimeni nu stie, de aia e site-ul ala cu toate informatiile pe care trebuie sa le completezi...

| FIXPL4 explică (pentru Mirel4412):

Pai aia e ca pe site nu scrie ca altfel nu intrebam aici laughing. https://afm.ro/sisteme_fotovoltaice.php am si sunat la apm-ul din judet si nu mi s-a raspuns.

| Mirel4412 a răspuns (pentru FIXPL4):

Mai cauta tu acolo putin pe site ca eu am gasit toate documentele. Nu sunt deloc organizate ce-i drept, dar sunt acolo toate.

Răspuns utilizator avertizat