| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai pretentioasa minoritate din Romania care este?
Dupa parerea mea. dar ma crede ti ca mi e teama sa o spun. oau nu mi vine sa cred.in ce tara traiesc.in fine...

Răspuns Câştigător
| Chiuaua a răspuns:

Unguri,lasand faptul ca rromi fura,ne fac de ras tara si mai ne si bat cand ne prin pe strada, tot unguri sunt cei mai jegosi.nu stiu cu ce drept sunt ei aicea la noi in tara, au si partid, mai vor sa faca unu si au in continu atatea pretenti. Deci astia ar cam merita impuscati in cap.

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Minoritatea ţigănească, în mod cert. Au aceleaşi drepturi ca şi noi, dar mult mai puţine obligaţii şi responsabilităţi.
Ungurii din politică (căci maghiarii de rând îşi văd de treaba lor, ca şi noi) mai vor ei autonomii sau alte fantasmagorii de tipul ăsta. Însă, ungurii nu cer ajutor social de la stat şi nu aşteaptă să primească fără să muncească - ţiganii da!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu-mi vine să cred că n-am înţeles nimic din întrebarea ta şi că habar n-ai să scrii. Oau.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Parerea mea e ca H1tler se intoarce pe toate partile in mormant

din pacate pentru. a obtine voturi politicienii nu aplica deviza " decat sa ajutam un "handicapat" mai bine sa ajutam un nou nascut"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Clasa politica, frate, aia e cea mai pretentioasa...