| Andreea288282 a întrebat:

Chiar gasesti gandaci in mancare la Academia de Politie? Vreau un raspuns doar de la persoanele care au vazut asta cu ochii lor.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, chiar NU ai cum sa gasesti gandaci in macarea de la Academie!
Sunt sute de elevi cazati acolo, care sunt pusi sa faca de toate, chiar si curatenie in unitatea militara sau de Poliitie si nu are sansa picior de gandac sa traiasca intr-o asemenea unitate, unde domneste: militaria, disciplina si curatenia.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Șanse sunt sa gasesti si acasa, deci nu este exclus. Dar ma indoiesc.

| sierra1 a răspuns:

ORIUNDE s-ar putea - întâmplător - să găsești așa ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

La munca acestei profesii vei gasi si altele mult mai grave... Deci daca iti e scarba sau teama...Ce sa mai spun cand vei vedea si auzi tot felul de orori si nemernicii.