| outsidethebox a întrebat:

Ciclic, mass media vine cu o (ne?)stire cum ca noi, ca tara, am fi pe primul loc sau undeva pe primele locuri la risipa de alimente... Asa sa fie sau e fake news? Voi sau ai vostri, aruncati cate 380g de mancare zilnic? Aruncati ceva si daca da,, cat si de ce?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu de unde ia media asemenea date statistice, in orice caz eu contribui cu foarte putin, poate chiar sub 10 kg/an, foarte ocazional si numai ce a expirat.

Răspuns utilizator avertizat