| tonyc7 a întrebat:

Cine are putere mai mare in stat in momentul de fata? Iohannis (cu oamenii lui) sau Ciolacu (cu PSD-ul pe care il conduce)?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Serviciile & Statul paralel!
Așa a fost, este și va fi!

| tonyc7 explică (pentru gabicoo):

Si la mana cui sunt acestea? A lui Ciolacu sau a lui Iohannis?

| gabicoo a răspuns (pentru tonyc7):

Acum e Klaus! Până în 2014 a fost Traian. PSD nu contează!

| Frank51 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu uita că fără susținerea PSD, Iohannis nu are majoritate parlamentară. Cred că PSD și PNL sunt ca 2 iubiți care se mai ceartă uneori, dar la final tot fac sex și dorm în același pat.

| gabicoo a răspuns (pentru Frank51):

Acum se pune următoarea problemă: cine și cui i-o trage!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

winking

| salieri84 a răspuns (pentru gabicoo):

Cel mare i-o arde celui mic. Apoi creste cel mic si se inverseaza rolurile.

| goguPatent a răspuns:

Fix in momentul asta al politicii probabil PSD are cea mai mare putere. Practic cu voturile lor pot pune si da jos orice guvern PNL care sa iai in piep toate nenorocirile crizei sanitare si economice. La primavara ii da frumos jos si PSD iese cu fata curata la urmatoarele alegeri. Mortii ii deconteaza PNL si USR