| CARDHU a întrebat:

Credeti ca iese Dan Diaconescu presedinte? [ L-ai vota ca presedinte? ]

24 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Am pierdut ceva? Ca n-am prea urmarit mass-media...hee hee
Lupta se da intre Antonescu si Basescu, iar voua va arde de Diaconescu?

| WR104 a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Cand 2 se bat al 3 lea castiga.
Jos Basescu, sus Diaconescu!

| Hombre a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Pai daca sunt plecati cu sorcova, tara arde si baba isi numara flocii.

| clauss a răspuns:

Niciodata, nici daca ar fi singurul candidat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu va iesi. inca mai sunt oameni care mai au ceva minte in tara asta inainte sa puna stampila pe buletinul de vot.

| WR104 a răspuns (pentru suntserios):

Jos Basescu, sus Diaconescu!

| suntserios a răspuns (pentru WR104):

Mda... m am inselat, sper insa ca nu ai drept de vot.

| WR104 a răspuns (pentru suntserios):

Am si o sa il votez pe nimicitorul nostru de ciocoi, domnul Dan care este salvarea poporului.Va pup pe suflet.

| ZoLyX a răspuns (pentru WR104):

Ce om. daca ar fi toata lumea asa cum esti tu ar fi vai samar de tara asta..cica "nimicitorul de ciocoi" si daca ar iesi presedinte nu o sa i mai zici asa..ba chiar "ciocoi"

| WR104 a răspuns (pentru ZoLyX):

O sa vezi cum marele domnitor al poporului romanesc, Dan Diaconescu o sa faca din Roamania cea mai bogata tara din Europa si o sa distruga toti ciocoii.

| ZoLyX a răspuns (pentru WR104):

Eu credeam ca va fi cea mai bogata din lume cu Diaconescu dar daca tu vrei sa fie din Europa..asta e

| WR104 a răspuns (pentru ZoLyX):

Din europa si automat ca si din toata lumea.
Impreuna cu poporul romanesc vom matura cu ciocoii pe joc.

| WR104 a răspuns (pentru ZoLyX):

Sa te inscri si tu in partid ca sa ne ajuti la eliberarea Romaniei de ciocoi.

| ZoLyX a răspuns (pentru WR104):

Oare? 1. Nu am varsta necesara 2. Nu as avea nevoie de un asemenea lider

| WR104 a răspuns (pentru ZoLyX):

Daca nu ai varsta atunci convinge-ti parintii sa o faca ei, si daca nu vor spune-le ca vei lua note mari la scoala.Succes! Hai Dan Diaconescu!

| WR104 a răspuns:

Pentru o bere si un mic as vota pe oricine inclusiv pe DD.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iese presedinte. Desi o mare parte din prostime a fost - prostita de ideile lui. E mai mult gura de el, nu l-as vedea sa faca ceva in tara asta.

| WR104 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa fie cel mai bun presedinte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WR104):

Desigur, si tatal meu este Bill Gates.

| WR104 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, transmite-i ca win 8 e de rahat.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Nu are sanse sa iasa, desi pare mai bun decat altii. Repet, PARE mai bun. Da l-as vota daca as avea peste 18 anilaughing

| ZoLyX a răspuns:

Nu cred ca va iesi presedinte... oricum si acesta e ca tot ceilalti, indruga la minciuni in fiecare seara; cine cred ca l-ar vota a fi cei batrani pentru ca unii dintre ei cred in ce spune el.

| Nicusorrr a răspuns:

Nu are nici-o sansa sa iese el.
Acum vedem cine o sa iasa.