| Mamamare a întrebat:

Cine credeti ca o sa iasa presedinte?
Eu spun ca Basescu. Voi?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Va iesi presedinte cel care prin actiunile si vorbele sale a fost mai convingator pentru romani.

16 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu prefer sa am rabdare si voi astepta cu calm, marea veste.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Noi spunem ca v-a iesi cel care are mai multe voturi.

| crisS a răspuns:

Parerea mea este ca Geoana. Oricum eu tin cu Basescu dar Geoana are mai multi sustinatori mai ales de la alianta cu PN-l. Mie mi-a indiferent cine o sa fie presedinte atata timp cat avem o sansa destul de mica sa se schimbe ceva in Romania avend in vedere ca in momentul de fata sunt PRAF pe toate planurile.Pacat ca avem o tara frumoasa si nu stim sa profitam de ea.
Numai bine!

| 31957319 a răspuns:

Mada, sper sa te auda Dumnezeu happy

| Summer Memories a răspuns:

Iese Geoana, slava Domnului, scapam de tiranul ala!
Hai Geoana!

| BabyPink a răspuns:

Normal că Băsescu o să iasă, la câţi bani a dat în stânga şi în dreapta rolling eyes.

| BabyPink a răspuns:

Cred că o să iasă cel care a dat mai mulţi bani la babe şi moşiwinking.

| BabyPink a răspuns:

Ce v-am spus eu pe 6 Decembrie 2009 19:07? rolling on the floor. Am avut dreptate?winking
Şi în seara respectivă de unde ştia Băsescu că "a câştigat" atunci când Geoană avea 50%?
Ne mai aşteată încă 5 ani de criză... Felicitări celor care au votat cu nemernicul ăsta!
PS: Nu o luaţi în nume de rău!

| iri a răspuns:

Eu cred ca Goana... aaaa Geoana. Pararerea mea. Oricum, nu ma intereseaza.

| illusion a răspuns:

Mey vad ca pe toata lumea o preocupa cine iese presedinte...gandeste-te asa. ce a facut Basescu pentru Romania pe plan economic? Ne-a bagat in ditamai criza! Mai aud la alti oameni,, a ca ce in spatele lui Geoana e Iliescu". orice om are un orgoliu propriu si nu cred ca Geoana o sa faca ce vrea Iliescu in + de ce sa nu ii acordam si lui o sansa? Basescu a avut una si si-a batut joc in mare parte. oricum, oricine ar fi presedinte tot asa va fi nimic nu se va schimba o sa vedeti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana din pacate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu. dar se pare ca Geoana a castigatcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti, nu pot sa nu fiu surprins de modul de a gandi!
( poate, aveti dreptul sa socotiti, daca pe buna dreptate)

""Nicicand nu poti fi Liber daca alegi intre doua rele pe cel mai putin simtit ( de tine) rau!
Si cine nu-i Liber este sclav si nu-Demn ci serv si lantul nevazut insa liber consimtit este mai rusinos decat cel al tiraniei care inlantueste indeobste si cu rea precadere pe cei Demni/Inteleptii""
am citat din Eros din Arimateia
voi ganditi eu am scris
petru brodi/Cluj!
P. S. Politicianistii care azi duc la pieire Neamul crestin-romanesc nu-s Politicieni si nu fac Politica ci aservesc Neamul si Proprietatile Lui proprilor interese de grup!
eu asa inteleg! Poate e dreptul altora sa zica altfel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu

| daniellusca a răspuns:

Parerea mea este ca tot Basescu, e cel mai destept dintre toti!