| Gameshell a întrebat:

Cine credeti ca va fi presedinte dupa Basescu?

Răspuns Câştigător
| DeniiiD a răspuns:

Pai. Daca ar fi sa ascultam toate chestiile ce se spun cica ar veni cineva strain care ar aduce tara la un nivel normal. Dar lasa ca daca nu iese Basescu din nou presedinte vine sfarsitul (2012) exact a 2 a zi dupa alegeri laughing)

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Va fi presedinte domnul Crin Antonescu.

| Flav a răspuns:

Va fi P. s. d.-ul cu Adrian Nastase presedinte si Victor Ponta prim-ministru.

| Razvan a răspuns:

Indiferent cine va urma, va fura la fel de mult.Asta e mentalitatea ultimului cerşetor şi al primului om al ţării. Să ne schimbăm noi înainte de a da vina pe un sistem alcătuit din oameni de acelasi tip ca noi

| alexeanca a răspuns:

Crin Antonescu, cu siguranta.
Desi tanti Udrea in lumea ei magnifica, in care lucrurile merg ca pe roate, se vede deja la Cotroceni. Din pacate va fi cu mult pe langa.Atunci cu siguranta va avea timp de tricotat. Ii doresc spor la lucru de acum:d

| OvidiuDanzka a răspuns:

Fernando!

| suntpeval a răspuns:

Becali sau Vadim.

| Bestialalori a răspuns:

Mircea Geoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emil Boc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un alt idiot, cu siguranta!
deci nimic nou...:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti sint idioti in tara asta in frunte cu mine.

| Some0ne a răspuns:

Un prost sunt sigura.
tara asta nu va fi niciodata macar aproape de bogata macar ca ucraina

| Pyssaa a răspuns:

Boc

| angye a răspuns:

Dan Diaconescu! Vom trai si vom vedea! Eu voi fi de mult plecata...

| andrey24 a răspuns:

Antonescu