| Skadred a întrebat:

Cine credeti mha ca o sa iasa presedinte? Geoana sau Basescu?

Răspuns Câştigător
| dede16 a răspuns:

Base :X pentru ca d fiecare data kdn apare l tv are acel ceva c t face s il privesti laughing. Deci nu stiu thinking da azi cica era ceva dezbatere pe tvr1 ca geoana si pur si simplu m`am holbat si eu.si c argumente dure are base in el.plind dume:X
laughing))
rolling on the floor)
Da faza cu frauda; politia dn sat c face?smug

31 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Basescu, Baasescu, Basescu!

| Ana a răspuns:

Basexuhee hee

| Grimalkin a răspuns:

Cred că Băse smug

| anss23 a răspuns:

Sper sa iasa Basescu...

| dragutza a răspuns:

Base! ma scuzati domnul aiurit basescu! (nu vreau dar cred ca el iese)

lolita
| lolita a răspuns:

Daca unul dintre ei era negru eu pe ala il votam, cum nu este niciunul nu ma duc la vot laughing

| St!L a răspuns:

Traian Basescu!

| Sara a răspuns:

Presupun ca Basescu, cu toate ca... ridica un semn de intrebare.

| DonGiovanni a răspuns:

Iron base.

| Roxana6044 a răspuns:

Basescu... El ne reprezinta nu Geoana phbbbbt

| tweety_8071 a răspuns:

Basescu clarsmug

| ANoNim_7814 a răspuns:

Ceausescu!straight face

| betty17 a răspuns:

Eu cred ca Mircea Geoana, desi nu tin cu nici unul.acum depinde de amandoi ce noi tactici de fraudulare mai stiuhee hee

succes

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Basescu pentru Romania!

| midnight_2375 a răspuns:

Sper sa iasa Basescu... dar daca s-au adunat toti comunistiilaughing... Pacat ca nu pot sa votez crying

| ubitzika a răspuns:

Cred ca Basescu

| ioana_3915 a răspuns:

Basescu are prea multi dusmani si cred ca o sa iasa Geona(pacat.)

| Skadred explică:

Fortza Basescu

| Anca_6939 a răspuns:

Sper ca Basescu

| Theya1703 a răspuns:

Cred că o să iasă Geoana... Deşi eu ţin cu Basescu.happy

| 4l3xander a răspuns:

Asa ma bravo votati-l pe marinar ala care ne-a ars toata flota a doua ca marime a Europei, ala care n-a facut numik ca sa ne scoata din criza si ala care ne-a spus in 2004 ca o sa traim bine si nu mi se pare ca traim bine si voi daca vreti sa "traiti bine" inca 5 ani n-aveti decat sa-l votati pe marinar
Mircea Geoana presedinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoana...nu pentru c l'ar vota lumea ci pentru ca se fraudeaza!
de ex la bunikmea la tara primaru psd i'a obligat ca sa voteze cu geoana ca daca nu nu face nimic pentru sat.si nu bunikmea a pus stampila ci primaru! as vrea sa ajung sa filmez.
HUAAAAAAAAAAAAAAAHUAAAAAAAAAAAAAAAAA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca Basescu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sa iasa Base se vede pe el ca e disperattongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moama fratee! O innebunit lumea,laughing. Romania trezeste-te! Sunt atatea de facut si voi tinety cu suvytssa de basesculaughingdneee...Hai Geoana:X:X... Oricum Geoana iasa.Sa nu aud de base il urasc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% va iesi Base si merita pe deplin! la calcat in picioare pe geoana(adica Iliescu) la dezbatere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BASESCU pentru ca nu are atitea hoti in spate