| katalin4you a întrebat:

Cine credeti ca trebuie sa conduca tara? Basescu/Antonescu/Ponta.Dau funda

Răspuns Câştigător
| vangaelis a răspuns:

Basescu isi termina al doilea mandat, nu are cum sa mai fie presedinte dar de ceilaiti doi nici nu vreau sa ma gandesc. Sa alegi intre un Presedinte plagiator si un Presedinte repetent cam greu. Astept alti contracandicati, poate au referinte mai bune.

4 răspunsuri:
| MihaiN a răspuns:

Intre astia 3, Basescu e de departe cel mai ok. Ponta sprijina interlopii din toate zonele tarii, iar Crin e varza ca om politic (pe langa ca e mega-corupt si condus de niste "moguli"). Basescu nu va mai putea fi presedinte, in schimb Ungureanu pare o alternativa foarte buna.

| ProSenSe a răspuns (pentru MihaiN):

Basescu, mah Ma pis pe el de handicapat, nu vezi in ce ne-a adus?

| MihaiN a răspuns (pentru ProSenSe):

Ia zi, in ce ne-a adus? Si zi-mi si mie agenda ta politica, pe scurt.Asta ca sa ne lamurim big grin

| mikeofficial a răspuns:

Parerea mea: Inca nu s-a nascut cel care sa ia acest angajament doar pentru binele tarii!