| Keepcalmforumulmeu a întrebat:

Cine este impotriva cainilor maidanezi? Ajutati-ne sa ne facem auzite protesturile! Alatura-te comunitatii noastre! Ne ajuti sa schimbam Romania?

http://www.facebook.com/pages/Anti-Maidanezi/61909570813 4222

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E stupid să fiţi împotriva câinilor.
Este ca şi cum aţi fi împotriva orfanilor în ideea de a stopa abandonul.
Dacă doriţi o schimbare, luptaţi cu sistemul, anumite mentalităţi şi animalele din parlament.

| Wehrmacht a răspuns:

V-ati facut auziti destul.De fapt, deja incepeti sa ii enervati pe cei neutrii, nu sa ii atrageti de partea voastra.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Intr-adevar, maidanezii din Bucuresti au o organizatie secreta iar scopul lor suprem este eradicarea rasei umane de pe toata suprafata oraslui + zonele limitrofe...
Tre sa ai un castravete pe post de creier sa crezi ca animalele fara stapan sunt de vina pentru ce se intampla.