| antiacta33 a întrebat:

Sunteti de acord cu eutanasierea cainilor maidanezi?
Puteti sa-mi raspunde-ti si aici: http://strawpoll.me/414197/r

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, cu respectarea prevederilor legale.

| Crucified a răspuns:

Aţi înnebunit cu câinii comunitari laughing.

| xFluing a răspuns:

Da. Multa lume ar spune ca asa ceva este inuman. Dar ce e mai inuman: Sa ii lasam sa sufere pe strazi? Sau sa le sfarsim suferinta?

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Nu are nici o relevanta acest vot, maidanezii oricum o sa fie eutanasiati fie ca ne place fie ca nu, nu vezi ca toti sunt ingroziti de cazul asta, si am vazut discursul legistului, omul a zis clar cainii l-au atacat de foame, intentia era sa-l manance. legea oricum exista, 21 de zile si daca nu il adopti il eutanasiaza, acum au si motivul sa ii stranga, gata cu organizatiile pentru protectia animalelor nu isi mai au rostul.