| Keepcalmforumulmeu a întrebat:

Cine este contra maidanezilor pe strazile oraselor? hai sa formam o comunitate impreuna si sa ajutam Romania sa devina ce ar trebui sa fie, o tara europeana! alatura-te noua si pe facebook:

http://www.facebook.com/pages/Anti-Maidanezi/61909570813 4222

Ne ajuti sa luptam pentru Romania?

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Eu sunt contra maidanezilor pe strazi dar in acelasi timp contra eutanasierii. E foarte bine ce se face acum cu adoptia, am aflat de la cineva ca cozile la centrele de adoptie sunt imense si chiar ma bucur ca oamenii sunt receptivi happy

| Darkela a răspuns:

Frate,eu sunt contra maidanezilor pe strazi, dar si contra eutanasierii lor.Ar trebui sa fie stransi, undeva.De exemplu, uneori cand merg undeva cu o prietena mereu dam de caini mari care latra la noi. Avem noroc ca in zona aia sunt oameni care fac gratar si ii pot speria.Nu m-ar mira sa sara pe noi.