| Feyenooord666666 a întrebat:

Cine trebuie sa depuna declaratia unica la anaf?
Am vazut ca si persoanele fizice. Dar eu nu am nici un venit din strainatate.

Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu ai venituri decat din salariu nu trebuie sa o depui.
Daca ai venituri, altele decat de natura salariala, pana in iunie sau iulie anul asta si la anul pana la 31 martie. L-am auzit pe ministrul finantelor cand a spus asta dar n-am fost atent ca nu ma intereseaza.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

No sa depuna niciun roman din diaspora. nu mai au de unde sa fure aia de la guvern