| BYGGeo a întrebat:

Buna seara TPU!

Puteti sa imi spuneti care sunt semnele pe care ti le da o fata 16 ani cand ii place de tine si cum sa reactionez la acestea? Cat mai detaliate raspunsurile va rog. Multumiri anticipate.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu ramai calm, serios. Ea cand te place zambeste, se uita fix in ochii tai, unele mai fac cu ochiul ba chiar au curajul sa se apropie de tine si sa iti zica daca vrei sa iesi cu ea. Vorbesti linistit si daca iti place accepti ocazia care ti-o ofera.

| BYGGeo explică (pentru mgtow):

Multumesc amice.

| AnonimulxD112 a răspuns:

Buna,Poi daca o fata te place se uita insistent la tine...sau te ia prin discutii...
dar incearca sa vorbestii cu ea si sa o invitii la un suc si tu o intrebii daca te place si daca zice da cuplu daca zice nu sad asta e:*