| anonim_4396 a întrebat:

Din intrebarile si raspunsurile mele, va par o persoana normala?
Ce inseamna a fi normal?
Voi va considerati normali?

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru varsta ta da
normalitatea e o inventie umana, nu, ma consider un actor p0rno prins intr-o lume plina de tarfe ipocrite care ma xxx de cate ori au chef

| Mayhem666 a răspuns (pentru RAY):

Nu prea suni convingator, dar sa zicem ca te credwinking

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu nu spun altora ce vor sa auda si poti vedea asta, esti un baiat imatur, lipsit de viata sociala reala care vrea sasi dovedeasca existenta pe TPU

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu varsta ta am avut-o deja si eu am fost ca tine si poate inca sunt, dar pentru varsta ta esti ok, cu timpul vei evolua, mai ales daca vei studia budismul si prin experiente

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce ti-am citit intrebarea cu provocatul certurilor si folosirea informatiei obtinute ca sa satanjezi, mi-am schimbat in totalitate parerea despre tine!
Oi fii tu normal, dar sincer, nu te-as vrea de prieten!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt multe lucruri pe care nu le stiti despre mine si probabil nici nu ati vrea sa le stiti, dar ca sa va spun adevarul, eu nu prea am prieteni (decat 2, pe ambii i-am cunoscut aici pe TPU si ii am si pe Facebook), poate nu am prieteni chiar din cauza asta, si poate de asta reusesc asa de usor sa fac oamenii sa ma urasca asa de repede laughing

| Drimmero a răspuns:

Stim deja ca esti innebunit dupa Japonia si animeuri,, nu pot sa judec pe cineva dupa pasiuni, fiecare cu pasiunile lui. Eu pentru mine ma consider normal, dar poate in ochii altora sunt 'anormal' atunci cand incep sa ma activez in timpul unui meci sustinandu-mi echipa ce-o iubesc!

| T0T a răspuns:

Normalitatea se raportează la majoritate. Nu mă consider neapărat normal, dar nici departe de normalitate. Cel mai departe sunt strict în interior însă nu îmi exteriorizez așa mult anormalitatea. Se pare că unii nu ar aprecia-o.

| Mayhem666 a răspuns (pentru T0T):

Si iti pasa de ceilalti? Eu ma exteriorizez cat vreau, daca le place bine, daca nu, atunci tot bine.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Are tarie de caracter, nu cred ca pune el botul la criticile din societate

| T0T a răspuns (pentru Mayhem666):

Îmi pasă. Și de cele mai multe ori e o chestie involuntară, e o chestie ce se află în caracterul meu.
Să zicem că uneori întâlnim persoane cu o importanță mai ridicată și când te resping atunci când te exprimi cu adevărat nu e întocmai încurajator. De asemenea nu putem sta mereu singuri sau trăi singuri. Cred de asemenea că acea parte ce spuneam că nu o exteriorizez e demnă de exteriorizat doar persoanelor importante din viața mea.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu il cunosc chiar asa de bine, nu am interactionat asa de mult cu el, nici pe tine nu te cunosc, am interactionat cu tine doar aici pe site.
Sunt persoane de pe site, cu care am interactionat si in alta parte, pe ei pot spune ca ii cunosc ceva mai bine, am vorbit si diferite chestii prin mesaje private, si pe Skype, si pe Facebook, deci pe ei ii cunosc ceva mai bine, dar pe cei cu care am interactionat doar pe site, nu pot sa spun ca ii cunosc, stiu cate ceva despre ei doar din intrebari si din raspunsuri, cum ar fi ca tu esti innebunit dupa fotbal.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu raman un mister peste tot, niciodata nu dau din casa mai mult decat trebuie.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Crezi ca eu nu sunt un mister? Am facut greseala sa imi spun numele si varsta si alte cateva chestii neimportante, dar in rest sunt un anonim pe aici, sunt doar foarte putine persoane care stiu cine sunt, pentru ca le am la prieteni pe Facebook, si au vazut si cum arat, asta pana sa imi sterg toate pozele cu mine si sa le las doar pe cele cu anime.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Oare eu sunt singurul care nu foloseste mizeria aia de site,, adica Facebook-ul? Cum poate sa dea de gol o persoana porcaria asta de site

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Eu il folosesc mai mult pentru grupurile dedicate anime-urilor de acolo, ca sa vorbesc cu prietenul meu cel mai bun (da, stiu, poate te surprinde, dar am un prieten cel mai bun, de fapt, chiar 2, o fata si un baiat, pe ambii i-am cunoscut aici pe site, si tinem legatura cu ajutorul Facebook-ului), si mai folosesc Facebook-ul ca sa vad notificarile pe care le primesc de pe grupul de la facultate, in caz ca mai apare ceva nou, si cam atat, in rest nu il folosesc la altceva.

| Clorox a răspuns:

Yup... Văd că-ţi pasă prea mult de ce cred alții.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Nu-mi pasa, sunt doar curios!

| syd2 a răspuns:

Scuze dar esti un copil (i dont care cati ani ani ) care vrea atentie. Scuze.

| Mayhem666 a răspuns (pentru syd2):

Un copil? Sunt mai mare decat tine.

| syd2 a răspuns (pentru Mayhem666):

Si ce daca esti mai mare, atata timp ca te comporti ca unul mic. Adica da nu zic ca eu-s matur dar puneam astfel de intrebari aici cand aveam 14. Pe de alta parte de unde stim ca nu minti LuL.

| Deaad a răspuns:

Iti pasa prea mult de ce credem noi despre tine.

Din punct de vedere sexual, sunt normal.
Am toate membrele, n-am handicap, etc.
Deci sunt normal.Sunt om.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Ai auzit de curiozitate? Nu-mi pasa de ce cred ceilalti despre mine.
Nu ma refeream la normal din punct de vedere fizic, asa cum ai spus tu acolo, la partea ca ai toate membrele.

| Deaad a răspuns (pentru Mayhem666):

Ba iti pasa dar nu accepti asta.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Deaad):

Nu imi pasa. Daca mi-ar pasa, as fi afectat de ceea ce imi spun ceilalti, dar nu sunt afectat, ba chiar uneori ma amuz pe seama a ceea ce spun ei despre mine, pentru ca unele lucruri sunt chiar ridicole laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu-ti placa femeile in carne si oase?! Mie imi plac femeile gotice, dar macar is in carne si oase!

| Deliiiia a răspuns:

Din intrebari si raspunsuri pari o persoana preocupata de perceptia celorlalti, care incearca sa iasa in evidenta prin lucruri neobisnuite. Si asta fac toti oamenii, deci da, esti o persoana normala.

| Juviia a răspuns:

Sunt normala.

| xByte a răspuns:

Sa fi normal inseamna sa ai comportament/mentalitate/ideologii/ganduri similare cu cele ale celorlalti. Daca stau sa ma iau dupa definitia mea, atunci nu ma pot considera normal.

| ălkjmhgf a răspuns:

Nu pari deloc normal ( compliment ) big grin

| suntsuper a răspuns:

Da, pari o persoana normala.

A fi "normal" inseamna a fi conform unei norme stabilite de majoritate. mai pe scurt a fi asemanator sau mai bine apartenent majoritatii

ma consider normala

| WangLouis a răspuns:

Cred ca uneori exagerezi, dar nu prea mult, adica actionezi fara cap, nu ai rabdare. A fi normal...toata lumea are un gram de normalitate in sine, dar din pacate unii doar atat. Prietenii mereu imi spun ca sunt nebun, eu doar fac ce cred ca ma face fericit pe moment...cred ca asta e problema.

| AnutaAna0213243 a răspuns:

Pai si eu aveam chestia asta cu nu sunt normala si tot felul de tampeni insa am inceput sa capat incredere in mine dupa ce cineva mi-a spus ca sunt speciala asa,, nebuna,, cum sunt si ca sunt unica.nu cred ca exista vreo persoana normala laughing mie mi se pare ca esti normal.