| anonim_4396 a întrebat:

Credeți ca românii sunt cei mai prosti deoarece se lasă conduși de prosti?

Răspuns Câştigător
| bogdan_7896 a răspuns:

Asta e sigur, prosti sunt cei care voteaza nu cei care candideaza

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Romanii nu sunt prosti, nu pot sa numesc un popor din care fac si eu parte ''un popor prost''.Pot sa spun ca este un popor care a crezut in minciunile alesilor si au fost pacaliti de promisiunile electorale.Cei care conduc tara nu sunt prosti, in aceasta situatie este o vorba din batrani care spune cam asa''interesul poarta fesul ''.

| mgtow a răspuns:

Bogdane, ai dreptate daca nimeni nu ar mai vota atunci sa vedem ce ar face guvernul, batranii sunt cei mai incapatanati ei se iau dupa oricine si voteaza.

| friday a răspuns:

Nu, cred ca romanii sunt cei mai prosti fiindca nu stiu gramatica.
degeaba scrii tu cu diacritice daca nu esti in stare sa articulezi un cuvant.

| Demostene a răspuns:

Na romanii