| rembo90 a întrebat:

Ce credeti despre prosti?

Răspuns Câştigător
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sunt si ei oameni ...nedezvoltati laughing

32 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În mare, am o părere bună despre mine. De ce?

| 4b a răspuns:

le lipsește ceva...

| darkwisper a răspuns:

Prostii ca specie traiesc printre noi de milioane de ani.
Sa stii ca este foarte contagioasa, deoarece virusul se dezvolta in cateva secunde si poate infecta o persoana fara contact.
Pur si simplu pe cale auditiva acest virus se raspndeste. In masina, pe strada, ba chiar si in anumite comenturi pe TPU acest virus se raspendeste.
Daca aceasta boala ar durea, nu ar mai fi mai mult de 10% din oameni.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca traiesc si ei printre noi si suntem obligati sa-i acceptam asa cum sunt laughing

| neutrino a răspuns:

Nu dispera, poti gasi fete de acelasi nivel.

Răspuns utilizator avertizat
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Se stie ca sunt oameni fericiti.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Stai linistit, daca nu deschizi gura lumea ramane cu banuiala! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii invidiez! Stai, cred ca am gresit categoria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-as zice te-ai supara pe mine... laughing

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Ca sunt lenesi. traim in era informatiei iar ei cauta manele etc. pe youtube. inainte macar era ceva mai greu. trebuia omul sa se duca la biblioteca. si inainte de asta nici nu exista.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Ca sa intelegi de spun lene: pe internet sunt cam 25.000.000.000 de pagini ce pot fi accesate

| kyliejenner a răspuns:

Ce intelegi prin "prosti "?

Răspuns utilizator avertizat
| Salahadin73 a răspuns:

Fiecare e prost in felul lui. Pe aici e plin de hipsteri care se cred ceva giroscop de racheta. "Vai, trebuie sa-i suportam"; "vai, suntem obligati sa-i acceptam". Potoliti-va putin.

| Burlacu006 a răspuns:

Ca fac umbra pamantului degeaba.

| andreiul78 a răspuns:

Ca sunt prosti

| biencutza123456 a răspuns:

Barbatii perfecti sunt prostii daca au si bani. Daca nu au...ce sa faci? Avem nevoie si de forta de munca, nu doar patroni ca nu ne pune seful de la birou painea si sarea pe masa.

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Exactbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| biencutza123456 a răspuns (pentru remus1007):

Vai dar eu sunt cea mai perfecta femeie:nu scot un cuvant in fata iubitului meu, nu ridic ochii din pamant daca se intampla sa ma certe, iar cuvantul lui e lege pentru mine, nu te minthappy

Răspuns utilizator avertizat