| DenisIonut01 a întrebat:

Credeti ca domnu Dan Diaconescu va castiga alegerile? whistlingthinking

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

laughing)) cu sigurantalaughingrolling on the floor), la cati "fani " inraiti are laughingrolling on the floor)[cine stiesmugsmugsmug]

25 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vrabia malai viseaza! Nici gand. Numai bine!

| Flav a răspuns:

Ai chef de glume?

| mihaibrasov a răspuns:

Nu va castiga.

| foxi a răspuns:

E absurd sa castige! dar la cati prosti se uita la zero tv...se poate!

| hax0r a răspuns:

O sa iasa. sa-i deie dumnezo sanatate la tovarasu diaconescu ca o sa avem locuri de munca si diguri pa Prut.

| cryssu2008 a răspuns:

In Romania, totul a ajuns sa fie posbil. Deci nu ma mira daca le-ar castiga. Insa cei care il vor vota, nu-i pot clasifica decat a fi niste inconstienti. Daca vom ajunge sa fim condusi de el, sfatul meu... sa aveti pasport sa plecati din tara, caci vom ajunge sa fin de rasul curcilor straight face

| RXN a răspuns:

La cata prostie exista in tara asta, nu m-ar mira.

| Sconcsiş a răspuns:

Nu lol

| ELD a răspuns:

mersi de fundahappy

| Sua a răspuns:

Nu

| Sua a răspuns:

Nu cred

| bOse a răspuns:

Exista o sansa, cat de mica, pentru ca tara asta e plina de retardati

| NoKidding a răspuns:

Ar merge o schimbare d'asta...
si la cati bani are el...nu o sa fie nevoit sa "fure" de la noiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| georggyy a răspuns:

Vad ca majoritatea au spus nu
Dupa ce la eliberat era o intrebare daca vrem sa iasa presedinte si 2000 si ceva de oameni au spus Da si vreo 10 NU!happy
Deci sigur va castigahee hee fie ca vor sau nu altii:p
[Nu sunt fana Dan diaConeScu!laughing]

| RealLife a răspuns:

Niciodata.

| Simonaa5 a răspuns:

Da parerea mea happy

| RфZaημtzα a răspuns:

Nu le castiga!

| NuAmHabar a răspuns:

Dap, romanii cred in toate minciunile, sau poate, el e primul care nu mintebig grin
Vom vedea cand va fi ales presedintelaughing

| DenisIonut01 explică:

Bun si funda cine o ia? straight face laughing

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Da.
Si bunica mea e fana dan diaconescu laughing

| Rallucadela a răspuns:

Normal ca da.care babalaci nu se uita in fiecare seara la DD si dupa ma inghesuie pe mine in tramvaistraight face
bineinteles ca o sa fie la fel cum e acum cu base. poate si mai rauhappy

| ℓσℓℓιρσρ a răspuns:

Cred ca da. toti oameni il vor alege
fundita

| BuNeLLu a răspuns:

Neeeahhh...laughing

| DeejayMix a răspuns:

Cred ca nu. Sper