| madalinbb19 a întrebat:

Credeti ca Guvernul Ponta va reusi sa rezolve problemele Romaniei?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Nu cred sad, dar sa fim optimisti!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

M-as mira foarte tare sa se intample asta si as fi foarte bucuros. Din pacate cred ca este o speranta moarta in fasa.

Apache
| Apache a răspuns:

Guvernul este doar o prelungire a mentalitatii oamenilor...
Tara o sa se schimbe atunci cand oamenii nu o sa mai astepte pomana de la guvern si o sa ia actiunea in propriile maini.

| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am încetat cu mulţi ani în urmă să mai sper că vreun guvern/partid/om/orice altceva, mai poate rezolva vreo problemă a ţării noastre.

| FantaZEW a răspuns:

Haide sa fim serios, pe bune toti politiceni sunt niste Hoti, mincinosi care vor doar sa se imbogateasca!

| victor73 a răspuns:

Fi serios in Romania nici un vrajitor nu le-ar putea rezolva