| Gego a întrebat:

Credeți că măsurile economice și restricțiile pe care le impune Occidentul Rusiei, vor avea vreun efect concret, va duce la rezolvarea situației, la terminarea războiului?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Greu de spus si nici nu are importanta ce credem noi, important este ce o sa faca Putin, acolitii si ceilalti rusi.
Efect sigur ca o sa aiba dar s-ar putea sa nu fie cel urmarit de UE, NATO si alte tari ale lumii, respectiv incheierea razboiului, retragerea totala din Ucraina si incheierea unei paci echitabile si durabile.