| Sasukesmecherul a întrebat:

Care credeti ca vor fi restrictiile din SCENARIUL 4?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti si nici n-are importanta, o sa le aflam daca si cand o sa fie cazul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna probabil. Scenariul 4 are legatura cu organizarea spitalelor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru suntserios):

Sa speram ca liber la impuscat imbecilii care fug din carantina a doua oara - cum a fost idiotul ala care si-a rupt piciorul. Plus cate un politist/jandarm/militar la fiecare coltisor de alee daca nu la fiecare usa de bloc. Dimineata m-am intilnit cu o vecina de 70+ pe la 9 si 10, i-am adus aminte ca nu e 11 si nu are ce cauta pe afara, la care ea imi zice imbufnata "Ce o sa imi faca, o sa ma impuste?"

| brokxy a răspuns:

Au zis la tv care vor fi restrictile. Vai mai uitati-va si la stiri
Nu vei mai putea sa mergi in alt oras decat de urgenta si cu aprobare, Vor fi inchise toate in afara de farmacii si magazine alimentare