| xSega a întrebat:

Credeți ca se va schimba ceva in țara asta daca nu va mai fi PSD la putere?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pana nu se schimba mentalitatea populatiei e irelevant cine ne conduce

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma cam insel

| RobertMoon a răspuns:

Eu cred ca se va schimba in bine daca dispare PSD de la putere, partidul asta e plin de infractori, iar pentru cei care nu cred in schimbare si nici nu se duc la vot deoarece,, toti sunt la fel'' puteti pleca din tara frate, nu va tine nimeni aici, oricum nu contribuiti prin vot sau prin ceva, va treziti sa va duceti la munca si sa va culcati, nu faceti nimic pentru tara asta decat sa raspanditi ura si nepasare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
exact ce a zis votul că vrem: un popor și-o tara ca soarele sfânt de pe cer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti sunt la fel, PSD sau nu tot saraca va fi tara. S-au furat miliarde din tara asta in min 5 ani si cei ce sunt acum la conducere cred ca o sa poata sa rezolve ceva intr-un timp mai scurt... E ca si cum ai zice ca e mai usor sa prinzi hotul decat hotul sa fure. Intr-adevar este o chestie buna acum fara PSD dar nu o sa se schimbe nimic, toti incearca sa se minta singuri.

| xSega explică (pentru anonim_4396):

Eu cred ca speranțe ca țara sa se schimbe in bine au fost in anii ‘90, daca acum după 30 de ani nu s-a făcut nimic, e clar nu mai sunt șanse de acum

| danaieladaniela a răspuns:

Logic ca nu...ca doar PSD-ul nu este de vina pentru ceea ce se intampla in tara

| TheCrusader a răspuns:

Nu. Poti sa schimbi conducerea dar nu poti sa schimbi poporul.