| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea o putere mare, primul lucru pe care l-ati schimba in bine pentru tara noastra care ar fi?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

As face ca legile sa fie respectate.De la ultimul om al strazii pana la cel mai inalt demnitar, odata ce a incalcat legea, sa suporte rigorile ei.Cinstit marturisesc,as obliga,-nu sfatui!-pe orice politist sa scoata arma atunci cand hotii,traficantii,proxenetii, falsificatorii, talharii scot topoarele!

2 răspunsuri:
| Valisha18 a răspuns:

Tot ce tine de politica tarii noastre ( presedintele, guvernul, parlamentul, etc)

| ciresicaSiatat a răspuns:

Sa nu mai intre cretini p TPU