| DBlack a întrebat:

Cred ca toti a-ti auzit, sau majoritatea.ca printul Charles, se trage din Vlad Tepes ( o imbarligatura totala. de unde, habar-n-am ). acum, cica vrea sa se mute in tarisoara noastra, si sa bage romanilor pe gat monarhia. cum c-ar fi bine. bla bla bla. charles este un mason pur sange. logic, doar vine din tara unde-s cei mai multi masoni (Anglia).

acum, intrebarea mea este : Ce credeti ca o sa se aleaga de Romania, daca printul Charles este pus la putere de "ADEVARATII CONDUCATORI AI TARII". cum credeti ca ar fi viata in romania. s-ar schimba ceva? tinand cont ca un strain vine sa ne conduca tara. (Daca ne-ar vedea dacii, ne-ar taia capetele la toti. )

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bullshit asta cu masoneria.
De fapt, cele două mari loje românești s-ar putea să aibă chiar mai mulți membri decât lojele din UK, asta așa, ca chestie.

Pe de altă parte, exceptând Al. Ioan Cuza, de fiecare dată când am fost conduși de un străin ne-a mers bine.

| harciog a răspuns:

O poveste sf la fel ca aia care i-a dat nastere si l-a facut celebrul pe Dracula.O timpenie crasa iar concluzia de la urma a ta m-a facut sa te cataloghez cu virsta la 13-14, maxim 15 ani pentru ca habar n-ai ca un rege nu face ce vor muschii lui intr-o tara.Trage-ti pluta la mal nu mai naviga ca inecatul.

| DBlack explică (pentru harciog):

Nu face ce vrea el intr-o tara? pai stai putin. asta este tara lui? nu, logic. crezi ca cineva s-ar rascula impotriva lui? noi nu suntem in stare sa dam jos maimutoii actuali.si crezi ca ar avea vreunul tupeul sa iasa in strada. o sa fie mai multa liniste. pentru ca or sa le fie frica astora, spunand : e rege. e nu stiu ce. nu face ce vor muschii lui, logic. face ce vor muschii altora happy documenteaza-te si tu, si vezi care sunt planurile masonilor pentru Romania.

| Inferno a răspuns:

Treptat da, s-ar schimba viata. Dar nu brusc. Daca un lucru am invatat din toatachestia asta cu masoneria este ca lucrea in asa fel incat sa nu iti dai seama.
Vezi tu, planul Romaniei a fost facut de mult si de mult se stia unde o sa ajunga.Deci fie ca este Basescu sau Charles ei tot acelasi plan duc la indeplinire.
De fapt noi in totacest timp nu am fost condusi de Iliescu, de, basescu, etc. si de fact am fost condusi de ADEVARATI CONDUCATORI AI LUMII

| DBlack explică:

Putini stiu despre chestia asta... daca charles ar venii la putere s-ar alege praful de tarisoara noastra. ne-ar lua resursele si le-ar duce la ei acolo pe d'a moaca. ar profita de tara noastra maxim. am devenii slugi pentru ei happy

| Zangetsu a răspuns:

Oare si printul charles e vampir?

| xAbb a răspuns:

Ce prostie big grin LOL. Nu cred că se va schimba în bine.Um...Adicăă... momentan nu pot spera laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma pricep la acest subiect, dar cred ca tara ar duce-o mai bine daca la putere nu ar fi un roman.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Heyhappy
mah buna intrebare.dar eu cred, ca daca charles asta ne-ar conduce tara ar fi rausadsadsadde ce?
pentru ca este strain
ar face un jeg de tara pentru ca iar conveni nu? nu este tara lui
este englez k naiba...
jumate de populatye uraste Romania si ne cred niste hoti si niste criminali si tigani. oricum asta am dovedit-o noi... unii romani nici nu sunt de vina dar na...suntem impreunasadsadsad

| MaRyUkK a răspuns:

Daca ar fi sa avem un rege mai intai pe al nostru si apoi pe unul strain!