| AvalohAlyn a întrebat:

Credeți că SUA și NASA ne ascund faptul că am fi fost vizitați de civilizațiile extraterestre? Vezi cazul Roswell.
Oare guvernele mondiale știu chestii ce omul obișnuit nu știe în legătură cu O.Z.N sau presupușii extratereștrii avansați? Sau chiar totul tine de teoria conspiratiei? De ce?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-are importanta ce credem noi, important este adevarul si pe acesta nu-l stim, fiecare poate crede ce vrea.
In mod sigur unele guverne stiu adevarul, indiferent care este acesta, respectiv ca am fost vizitati sau nu de catre o civilizatie extraterestra.