| DianaLostInDreams a întrebat:

Credeti ca va iesi Crin Antonescu presedinte? Eu una sper ca da. Mi se pare cel mai potrivit.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Peste 5 ani putem discuta despre Antonescu, mai lasa-l sa se mai coaca putin.

31 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am fost intr-o calatorie prin tara, avand o mica afacere, sunt foarte multe benere cu Antonescu, totul este posibil la nebunia care exista la aceste alegeri, vom vedea ce va fi pe 22 noiembrie.

April
| April a răspuns:

Eu una sper ca nu. Mi se pare total nepotrivit.

| mariazet45 a răspuns:

Da, sper

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa asteptam rezultatul, nu se stie niciodata...

| JeSa a răspuns:

Buna, eu cred ca Geoana va iesi presedinte!

| elena a răspuns:

Asa am sperat la fiecare si la fostii presedinti si cu ce ne-am ales? Cu nimic, drept dovada ca acum vrem altul..."cel mai potrivit", potrivit de ce? Sa ne dea doar sperante si apoi sa le uite, pentru ca are de dus o mestenire grea in spate de la predecesorii sai, nu?! Numai Dumnezeu stie cine ar trebui sa fie cel mai potrivit presedinte pentru tara noastra, dar si El ramane mut la intrebarea noastra.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Chiar nu ma intereseaza.

cami
| cami a răspuns:

Da-ne si noua un motiv. De ce crezi ca e asa bun?

| thehope a răspuns:

Ma indoiesc de asta. Din cate imi amintesc eu voturile pentru PNL nu depaseau un procentaj de 15%...prin urmare nu cred ca sunt sanse sa ajunga Crin Antonescu presedinte...inca sunt multi care voteaza partidul si nu omul!

| SweetCandy a răspuns:

Sincer eu nu cred...si nici nu as dori sa iasa el:d

| anonul a răspuns:

Nu, si oricum este cotat cu sansa a-IV-a dupa Basescu, Geoana, si Oprescu deci nu va fi niciodata.Parerea mea esta ca daca ai un partid minoritar nu poti sa faci nimic pentru ca opozitia este mai puternica.

| Summer Memories a răspuns:

Oricine e mai bine decat Basescu straight face

| Craciunitza a răspuns:

Sper ca va iesi presedinte.Eu una o sa il votez.

| Klara a răspuns:

Crina Ntonescurolling on the floor
Nicio sansabatting eyelashes
Ar trebui ceva-n genul ION Antonescu, sa se mai ocupe de "generatia Hi5", dar lui Crinutz nu-i ofer nici o sansa de reusita. :-s

| DarQueen a răspuns:

Nu. eu il prefer pe basescuhappy si el va iesi 100%

| onofrei89 a răspuns:

Nu o sa iasa Antonescu, Geoana favoritul multora mai ales al americanilor´, pe el il vad castigand. Dar nici unul nu e capabil si nici interesat sa face ceva benefic pentru noi
.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu ai drept de vot? Stai linistita, ca nu va iesi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...si eu sper.

sa apuce alegerile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu apuce alegerile*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz Crin... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca ne mobilizam!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va iesi Antonescu va iesi Basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca asta acum se face cuoncut si cred ca nu e potrivit ca sa ajunga asta pesedinte toti vor sa faca ceva pentru iei nu pentru tara asa ca nu cred si nici nu as vrea sa iasa presedinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricare, numai geoana NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca nu antonescu, geoana va fi presedintele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fira-ti ai dreacu voi cu javra voastra, cu jigodia de basescu, ca ati nenorocit tara asta cu votul vostru de oligofreni nenorociti, luava-r naiba pe toti astia care ziceati ca nu iese antonescu, manelisti analfabeti ordinari.stiti cat are la ora asta antonescu, nenorocitilor? 37%

| gratian a răspuns:

Cojocaru PPLC presedinte

| ioanab_2363 a răspuns:

Eu cred ca e foarte poibil sa intre in turul 2...mai mult nu!