| omulpaiangan a întrebat:

Credeti ca vor venii rusii sa atace Romania? Eu ma gandesc ca daca s-ar intampla asa ceva, si s-ar reincepe recrutarea obligatorie, nimeni de la noi din tara nu s-ar duce deoarece traim intr-o tara in care nu se merita sa iti dai viata pentru ea, plus ca suntem in era tehnologiei, unde unii au auzit de razboi doar in jocuri video.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lalalalala6323 a răspuns:

Sa speram ca nu, adica se poate si mai rau. Normal ca se va incepe recrutarea obligatorie in cazul asta, sunt prea multi lenesi si prea multi carora nu le pasa de tara asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lalalalala6323):

Si prea multi carora nu le pasa de tara asta"" ii poti invinovati? nu cred, aia din parlament iau 10 de milioane stand pe scaune uitandu-se la filme porno, si altu trage de diminieata pana seara si nu are nici 10 milioane, de ce mi-as bate capu pentru un popor de hoti

| lalalalala6323 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am zis ca ii poti invinovatii, fac bine ca nu le pasa laughing.