| SaveTheNature a întrebat:

Cristian Tudor Popescu, este printre putinii romani cu sange in vene, si curaj care spune lucrurilor pe nume. Voi ce parere aveti despre el?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu spune chiar tuturor lucrurilor pe nume, dar în mare parte încearcă să fie cât mai corect şi mai imparţial. Nu mai vorbesc de rarele momente în care comentează vreun eveniment sportiv, lucru la care se descurcă excelent şi este o adevărată plăcere să-l auzi.

| LIN2010 a răspuns:

Multi primari ar trebui sa ia exemplu, de luptator pentru comunitate, de la el.Respecte