| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre Cristian Tudor Popescu (CTP)?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Un om cu o logică buna, destept din multe puncte de vedere și cu cunoștințe din multe domenii.
Însă de multe ori e enervant și exagerează in anumite privințe.Prea crede că le știe pe toate și aroganta lui îl trage in jos.
Cel puțin la tenis o critica aiurea pe Halep.
Cum să îți explic, uneori înțelege jocul politic perfect și analizele lui te ung la suflet.Alteori da cu bata în balta și spune numai tâmpenii.

8 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Un om.

| Violleta2022 a răspuns:

Un simplu om batran, fost jurnalist, acum in prag de pensionare.

| T0T a răspuns:

Un om de foarte multe ori cerebral, care uneori o ia mult pe arătură. Nu sunt mulți jurnaliști cu logica lui. Totuși întrebarea asta vine, cred eu, într-un context. După ultima sa emisiune de la Digi am început să îl apreciez mai mult. Alții l-au dat afară de la post. Eu cred că e un lucru bun. Postul ăla este unul dintre cele mai proaste și propagandiste posturi din România. Jurnaliștii buni ar trebui să se gândească să își facă afaceri personale folosind Internetul care dă posibilități incredibile în ziua de azi.

| Hammurabi a răspuns:

E un tip foarte inteligent.
Dar principiile lui și modul în care își folosește inteligența, dă-mi voie să nu le comentez.

| J0B0MAT a răspuns:

Cool, funny, direct. Sunt de acord cam cu tot ceea ce spune. Big like.

| aXy99 a răspuns:

Un individ interesant. Imi plac comentariile lui. (majoritatea)

Răspuns utilizator avertizat
| IonutP22 a răspuns:

Un panglicar care stie sa dea din gura.