| luana1 a întrebat:

Cu ce partid veti vota la urmatoarele alegeri parlamentare? Veti merge la vot? Daca da de ce? Daca nu, de ce?

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

Sincer, cu nici unul.

Pentru ca in tara aceasta nici un partid nu este in stare sa o stabilizeze.Pana acum, toti au furat din bugetul statului.PSD,PNL,PDL,absolut toate partidele, toti politicienii au rontait leutii din Banca Romaneasca si ia'ute ce burti au facut ca nu mai incap nici pe usa iar liftul beep-uie pentru. GABARIT DEPASIT.

Haideti ma, pe bune, politica in tara noastra minunata este de c***t.Scuzati-mi limbajul dar trebuie sa spun adevarul.

Asta este parerea mea.

~ Missouri.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Partidul Naţional Socialist Român sau Partidul Comunist Român sau Partidul pentru O Românie Independentă şi Neeuropeană.
Voi merge cu siguranţă la vot căci măcar prin votul meu se anulează un vot stupid dat de un neica nimeni ce-a votat pe două pâini date de primar.

| Bacemi a răspuns:

Voi merge la vot asa cum am facut-o de fiecare data. E prea devreme pentru a-mi exprima optiunea.

| liviu00 a răspuns:

Haideti sa gasim un candidat valid independent, sa-l ajutam sa stranga semnaturi si apoi sa-l votam cu totii. Sa aiba integritate morala, atat conteaza. Prea ne plangem ca nu avem pe cine vota, dar nici nu luam atitudine. Propuneri?

| Marcian a răspuns:

Probabil PNL dar nici PSD nu este exclus.Doctrina politica a PSD-ului mi se pare mai corecta dar au un trecut cam murdar, putin spus, iar PNL-ul pare sa aiba foarte multi oameni competenti cu toate ca cei incompetenti nu lipsesc.

| LuS[z] a răspuns:

Cu singurul Partyd care conteaza si Ma reprezinta:
PARTYDUL kiss fm big grin
Ce sa-i faci daca ii simpatizez pe Olix, Pe Yaang si pe Dan Fintescu?
big grin
Doar ca... Ei nu candideaza
Ca daca ar face-o te asigur ca majoritatea "Tinerimii"Ar vota cu ei big grin

| missouri a răspuns:

Funda pentru. raspunsul de mai jos?batting eyelashes