| Geoinator a întrebat:

Cum conving un admin sa ma promoveze intr-un grup pe Facebook? Vreau propoziții concrete

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Foarte greu. Daca adminilui nu-i place ce faci sau nu considera ca esti de viitor si o sa ai succes nu o sa te promoveze. Nu e treaba sau datoria lui sa faca asta. Daca vede ca esti cat de cat bun la ce faci, adica ai un produs bun si esti foarte implicat si adminul e si de treaba putin o sa te si promoveze pe gratis, altfel doar cu bani (multicei daca e grupul mare).

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Il rogi frumos, aduci argumente valide si promiti ca nu o sa faci dezastru pe grup. E bine sa ai si ceva vechime in grupul respectiv inainte sa formulezi o asemenea cerere