| anonim_4396 a întrebat:

Deci am profilul de Facebook principal, vreau sa imi creez o pagina oarecare pe Facebook, la acea pagina voi primi drept de administrare pe un GRUP de Facebook, grupul de Facebook nu il detin eu.

Daca mi se da admin la pagina de Facebook creata (nu profilul meu!), fata de utilizatorii acelui GRUP ma mai leaga ceva de profilul meu personal, sau ei pot vedea doar pagina de Facebook care are drept de admin?

Rog raspunsuri detaliate, clare

Multumesc

Răspuns Câştigător
| vasile2222 a răspuns:

Din ce stiu nu te leaga nimic de profilul tau personal.