| AvalohAlyn a întrebat:

Cum credeți că arata tara daca Vadim Tudor ieșea presedinte in anul 2000?
Una mult mai buna cred eu, fara hoți,mafioți, corupție și vânduți la străini.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca ai facut parte sau erai simpatizant PRM.
De asemenea se pare ca nu stii atributiile si drepturile unui presedinte, nu putea sa faca mai nimic fara Parlament si Guvern si nici nu ar fi facut mare lucru.

| sierra1 a răspuns:

"Cum credeți că arata tara daca Vadim Tudor ieșea presedinte"

probabil eram in război civil

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Doar nu crezi ca ajung la putere? Nici o formațiune politică nu se va alia cu ei ca sa formeze majoritate.