| anonim_4396 a întrebat:

Cum inveti cel mai usor pentru permisu de conducere

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa nu tocesti ci sa intelegibig grin

8 răspunsuri:
| mihaela76 a răspuns:

Imbinarea teoriei cu orele de conducere este calea cea mai sigura. Pentru unii examenul de sala poate fi o etapa importanta de aceea te sfatuiesc sa faci intrebarile (sunt mai multe carti avizate de politia rutiera) de macar 3-4 ori si sa te sfatuiesti cu instructorul asupra celor care nu le intelegi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum invat cel mai usor daca lucrez 8 ore pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citind legislatia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu citi ca prostu mult si dupa sa nu intelegi mai nimica citeste mai putin si bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| georgy_9064 a răspuns:

Fa chestionare si acolo unde ai gresit citeste din carte, asa prinzi mai repede.mergi si la ore unde se preda legislatia.la mine a mers, l-am luat din prima cu 24 pct.bafta multa