| Steve9999 a întrebat:

Cum ma pot conecta la contul de Facebook daca nu mai stiu parola si emailul meu de pe yahoo a fost dezactivat, deci nu pot primi un cod?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Ramai conectat pana te deconectezi, apoi adios. Ca iti cere iar pasul si nu il ai. Singura sansa ar fi daca cumva s-a memorat parola in calc cand ai bagat-o la acel device, dar nu cred ca nu aveai un keyloger activat.
Asta e. Anunta-i pe toti prietenii ca vei schimba contul si treci pe alt cont asemanator cu asta.

De ex daca pui Alin, pui si tu Aliin, ceva sa nu deosebeasca cu mult celalalt cont. Aceiasi poza sau avatar ce vrei tu.
Sau cum vrei faci.

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai nu mai poti, alt cont. De ce nu ai intrat in mail la o luna macar?! Mi se pare ca daca nu intri in doua luni se dezactiveaza, sau nu stiu, e o parioada.

Fa alt cont ca nu conteaza, asociaza mailul actual de care sa ai grija, si aia e.

| Steve9999 explică (pentru Mosotti):

Pfaaaa...dar dacă sunt conectat pe alt device la cont? il pot salva?

| Kevinn2000 a răspuns (pentru Steve9999):

Mi se pare că îl poți afla cu ajutorul numărului de telefon pe care este făcut contul de Facebook. O să-ți trimită ei un cod.

| Steve9999 explică (pentru Kevinn2000):

Nu aveam niciun nr de telefon

| Kevinn2000 a răspuns (pentru Steve9999):

Aaa

| Steve9999 explică (pentru Mosotti):

Ok...sper ca mai sunt conectat pe telefonul vechi ca altfel...

| Mosotti a răspuns (pentru Steve9999):

Ramai conectat pana te deconectezi, apoi adios. Ca iti cere iar pasul si nu il ai. Singura sansa ar fi daca cumva s-a memorat parola in calc cand ai bagat-o la acel device, dar nu cred ca nu aveai un keyloger activat.
Asta e. Anunta-i pe toti prietenii ca vei schimba contul si treci pe alt cont asemanator cu asta.

De ex daca pui Alin, pui si tu Aliin, ceva sa nu deosebeasca cu mult celalalt cont. Aceiasi poza sau avatar ce vrei tu.
Sau cum vrei faci.

| simulare a răspuns:

Recomand pe Marian. El m-a ajutat sa aflu parola contului de Facebook si Instagram E rapid si profesionist.
Daca aveti nevoie de ajutor dati email la : ursulmarian95@gmail.com​