| Alien a întrebat:

Cum o duceti pe timp de criza?

12 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Care criza?

| Eღilia62 a răspuns:

Bine! La mine n-a venit criza laughing

| Încrucişătorul a răspuns:

Greu.

Ma uit la PS3 si ma apuca nervii cand stiu ca multi din Vest isi pot permite peste 50 de bucati si tot le-ar ramane bani pentru consum si facturi.

| Cristianne a răspuns:

Eh,se putea și mai bine.Acum stau în fața calculatorului 12 h pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii se crizeaza, altii se distreaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muncesc de-mi sar capacele, intr-o companie privata, iar remuneratia este aproape pe masura muncii depuse.
Fata de multi alti muncitori din tara asta, am un trai aproximativ decent, pentru ca patronul iubeste profesionalismul, logica si bunul simt. Daca noi suntem multumiti, fiindca sarcinile de serviciu sunt duse la bun sfarsit, sta si el fara grija, gandidu-se doar cum sa ne mai stimulezewinking
Dar tu?

| ZambetulNebuniei a răspuns:

O ducem in carca sau in brate

| CryssCrySta a răspuns:

Din ce in ce mai bine, tu?

| mriuls a răspuns:

Bine:d, nu o prea o simt

| Madalina123 a răspuns:

Binisor. Tu cum o duci?happy

| larry11larry a răspuns:

Foarte mine :d

| larry11larry a răspuns:

Bine*