| monika_8047 a întrebat:

Cum pot afla adresa exacta a unei persoane care in moment domiciliaza in ISRAEL, eu stiind doar: numele acesteia, data nasterii, ultimul domiciliu in Romania, numele parintilor cat si nr. de telefon si adresa de E-mail. Cine stie, rog sa-mi spuna si mie. Multumesc mult!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ii stii nr.de lelefon si adresa de email ai putea sa-i dai un telefon ori sa-i scrii un mesaj si s-o intrebi de adresa, este cel mai simplu, nu cred ca poti afla in alt mod. Succes si numai bine!