| saresipiper a întrebat:

Cum pot afla unde sta mama mea vitrega? M-a blocat pe toate retelele, trebuie sa ii aflu adresa, sa ii trimita avocatul o notificare, este plecata in UK, ajutor

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu-i poți afla adresa; nici prin ambasadă, nici prin poliție (pentru că nu a comis vreo infracțiune).
În astfel de situații, cazul ei se va judeca în lipsa ei. Avocatul știe mai bine.

| LittlePoppy a răspuns:

Tu nu poti. Dar avocatul are mai multe parghii pentru a afla. Legale toate. In cel mai rau caz, se da un anunt prin presa la nivel national din UK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea poți.

Răspuns utilizator avertizat