| Florica_Pologatu_1971 a întrebat:

Cum pot verifica online daca sunt înregistrată in Revisal? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, pentru ca tu nu ai acces online la sistemul electronic al Camerei de Munca.
Mergi acolo in persoana, cu buletinul in mana, ca sa primesti informatie despre tine, fiindca altfel nu au voie sa de informatie la necunsocuti.

| sierra1 a răspuns:

Angajatorul ar trebui să-ți spună/arate

| DrGeorge a răspuns:

Salutare,

In acest moment accesul la datele proprii in Revisal este doar un proiect de lege ce nu cred ca a fost aprobat inca.
Pentru un extras din Revisal te poti adresa angajatorului sau celor de la ITM.