| Cramia a întrebat:

Cum s-a sarbatorit Earth Day?

4 răspunsuri:
| Wtf9000 a răspuns:

Exact ca o zi obisnuita: zgomot de masini, poluare etc...

| ellai a răspuns:

In ziua in care s-a sarbatorit earth day s-au stins luminile in o multime de tari. peste 100000 de oameni au participat la Ziua Pământului din Washington.de asemenea in semn sustinere a acestei zile toate marile monumente precum big bangul, statuia libertatii sau turnul efel si-au stins luminile, toata lumea fiind intr-un intuneric total timp de cateva minute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google si'a schimbat imaginea in ziua aia...literele erau scufundate in apa..sau ceva gen in naturalaughing)
In rest...nu stiu absolut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lelia... ce zici tu s-a intamplat de earth hourwinking