| nicusor123 a întrebat:

Cum va imaginati trecutul si prezentul daca nazistii ar fi castigat al doilea razboi mondial?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mult mai civilizat nu vezi Germania ce prospera e, toata lumea arata ca Germania fi sigur de asta tehnologie avansata, tigani dusi pe apa sambetei, calitate, salarii bune, munca buna.

| RAY a răspuns:

Numi pot imagina asta, era un razboi mereu,nu puteau domina lumea pentru ca multi aveau arme ca ei, prostia lui hitler a fost nerecunosterea tuturor [popoarelor germanice, mi se pare o prostie atacarea angliei, rusiei si tot ce a facut, in prezent ei conduc eu si fara razboi uite ca se poate si in liniste si in pace

| T0T a răspuns:

Mult mai frumos prezentul. Desigur până la urmă acel regim ar fi fost răsturnat, cum a fost și comunismul. Dar imaginează-ți o Românie fără țigani.

| Doub a răspuns:

Fără ţigani.
Şi evrei.
Şi gay.

| Green66 a răspuns (pentru Doub):

Looking for Kyle?

| Suck a răspuns:

Tot asa era, Germania nu da doi bani pe țara asta.

Răspuns utilizator avertizat
| DonaldTrump a răspuns:

Pai am fi avut o tehnologie mult mai avansata, nu am fi avut tigani sau evrei sau alti dusmani ai nazismului, insa nu cred ca ar acel reich putea rezista ar fi fost revolte sau s-ar fi luptat cu japonezii. Oricum nu cred ca nazistii puteau sa castige razboiul, adica greselile lui Hitler ar fi ruinat totul oricum.

| Nicux1 a răspuns:

De fapt exterminarea tiganilor si a evreilor era doar inceputul. Hitler dorea o purificare a raselor si dupa parerea lui germanii erau singurii oameni puri de pe planeta. A inceput cu evreii, tiganii, apoi ar fi continuat cu rusii, negrii...sa stii ca romanii erau vazuti doar un pic mai sus decat tiganii, dar eram considerati tot impuritatihappy. Deci imagineaza-ti si singur.
Cei care spun ca ar fi fost mai bine daca Germania ar fi castigat razboiul sunt niste idiotihappy