| Dan a întrebat:

Cum vi se pare actualul presedinte al Romaniei, Traian Basescu?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Mai. ce sa zic... a facut si lucruri bune pentru romania...nu stiu... tie cum ti se pare?

17 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Se ghideaza dupa cum se ghideaza majoritatea romanilor! Fiecare pentru el si pentru familia lui. El acum trage cat poate de bani si profita de functia lui cat poate (vezi cazul cu fiica lui).

| Dan explică:

Eu am o parere buna despre Basescu, pot sa spun ca se preocupa de treburile tarii foarte bine fata de alti politiceni.

| Gregory a răspuns:

Salut! Ar trebui sa se ocupe mai mult pentru aceasta tara, sa fie mai serios si cu capul pe umeri.

| 1968 a răspuns:

?! asa

| ViVi a răspuns:

Ca orice presedinte
nu conteaza ce credem noi laughing
conteaza daca el face ceva cu Romanialaughingthinking

| matura a răspuns:

Mie, personal mi se pare un presedinte bun.Problema nenorocirilor nu este el ci guvernul colorat si ambitiile lor, personale. Justitia si toate organele care trebuie sa aplice legile.Aici este marea coruptie, spaguiala, etc.Toti acesti mari corupti, care se cred mai presus de Lege, sunt de vina. Dar, ma rog, la vorbe suntem pe primul loc.

| optimista_5827 a răspuns:

Toti o apa si un pamant. eu numai votez pe nimeni pana nu reinvie Ceausescu. clar... ceausescu ne trebuie noua sad

| dulcika a răspuns:

Popularhappy

| idanna a răspuns:

. daca ar fi facut mai mult poate era mai bine dar fiecare cu...interesul lui!

| okei a răspuns:

Nu am mai auzit de Tiranu ala, a facut ceva in afara de nimic? E tampit rau te tot tipu, la interviu el vorbea despre laptele din tara rolling eyes Ca laptele e baza.

| ing. a răspuns:

Buna.Basescu mi se pare acceptabillaughing
Se poate si mai bun.rolling eyes. A facut si bune si rele.

| lora_9285 a răspuns:

Pt mine domnul Basescu este un om haios, dar ca presedinte, nu stiu daca locul lui este acolo.

| just4fun_8801 a răspuns:

Ca orice presedinte care va aparea in perioada urmatoare pana se va trezi tara asta de... la realitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ca ceilalti...promite,promite si pana la urma face pe dracu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Basescu este un presedinte echilibrat care doreste cu adevarat binele romanilor.

| Sabwy a răspuns:

... sper sa nu mai ajunga in viata lui presedinte.laughing