| wizard_cristi a întrebat:

Cum vi se pare componenta noului Guvern?

4 răspunsuri:
| mariazet45 a răspuns:

Nu e nici un nou guvern, o pierdere de timp sau mai bine zis o tregere de timp.

| lplostonyou a răspuns:

Un cosmar din care nu n-e mai trezim sad

| Mefisto23 a răspuns:

O gluma proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sub orice critica, dar stai linistit nu vor trece de parlament. Ce cauta Videanu, Blaga acolo. Ma mir cum de nu mai este si Udrea. Rusine Base! Ai propus un Croitor care trebuie sa ramana la BNR si sa faca in continuare costume lui M.Isarescu care este cu adevarat un profesionist in tot ceea ce face si un tehnocrat adevarat.