| anonim_4396 a întrebat:

Daca am castigat un telefon la un concurs organizat de o companie, trebuie sa achit ceva atunci cand primesc telefonul?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Normal ar fi ca si transportul sa fie platit tot de ei.

| VadTot a răspuns:

Salut!
Ai grija la asemenea anunturi!
Toate sunt doar Tepe.,! pentru cei naivi. hai sa nu spun asa ca tine!
Deci cu siguranta este o teapa!
Ne poti da mai multe detalii?
ce concurs ce comapanie. smd. ok?

| William a răspuns:

Ai castigat o teapa, daca ai fi castigat pe bune nu trebuia sa achiti nimic, nici macar transportul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Concurs organizat de Allview Mobile. Sunt fericitul castigator al unui Allview E2 Living. Am participat pe pagina oficiala Allview Mobile pe Facebook. Taxa de transport o exclud deoarece eu sunt tot din Bv. si pot sa ridic premiul direct din showroom.

| Deliiiia a răspuns:

In cel mai rau caz taxa de transport(10-20 de lei).

Felicitari pentru ca ai castigat, apropo!

| Green66 a răspuns:

Nu trebuie să achiți nimic.

| 1cristian1990 a răspuns:

Ce vrei sa achiti, daca ai castigat?
Ai castigat, nu ai pierdut! Sa iti dea premiul si gata, daca intr-adevar ai participat la concursul ''companiei'' respective!